-

Crinel Crianza 2007

Кринел Крианса 2007

Бърза оценка: Не става за пиенеСредно (незабележително)ДоброМного доброНевероятно вино
Мнения: 0   Вашата оценка: -
Рейтинг на Бакхус: -
 ДиВино: -
Производител:
Vins Padró (Винс Падро)
Страна:
Spain (Испания) 
Регион:
Catalonia
Субрегион:
Tarragona
Година:
2007
Сорт:
Tempranillo (Темпранийо)
9.50 лв 
Добавено от Iberia
14 Nov 2010

Бележки от технолога:
Производство:

Ферментацията се извършва при контролирана температура от 27Сº в продължение на 12 дни. След протичане на малолактичната ферментация, виното се стабилизира в неръждаеми съдове. Отлежава в дъбови бъчви за период от 9 месеца. Престоява бутилирано поне 6 месеца.

Органолептични характеристики:

Червен черешов цвят. Богат аромат на зрели плодове, подходящо съчетан с ванилия и канела. Вкус на горски плодове, примесен с какао, кафе и дъбови танини, придавайки приятен и индивидуален вкус.


[Линк за блог]

Станете наш член и ще можете да добавите това вино към списъците на вашите Винен дневник, Изба, Списък за пазаруване или Любими вина. От тук моля за регистрацията.
Магазини
С какво върви
Храна: Добре се съчетава с червени меса, печени меса, дивеч и яхнии.
Сирена: -
Температура: 17-18 °C
Колко дълго ще се запази виното в отворена бутилка?
От Читалнята
Това е един от най-задаваните въпроси за виното и отговорът, боя се е - не много. Виното, подобно на пресните плодове, е нетрайно и въздухът е неговият враг. След като сте махнали корковата тапа, и течността е изложена на кислород, тя започва да се разваля бързо.

Във винените магазини ...
Мненията за това вино
Познавате това вино? Тогава какво чакате... кажете ни какво мислите за него. За бързата оценка даже и без регистрация можете да минете.